Know your Committee and Country allocation under the Committees tab      Know your Committee and Country allocation under the Committees tab      Know your Committee and Country allocation under the Committees tab      Know your Committee and Country allocation under the Committees tab      Know your Committee and Country allocation under the Committees tab     
Sr No Name of Delegate Country Allotted
1 Aastha Bhartiya Jamaica
2 Aayush Upadhyay China
3 Aditya Rajesh Israel
4 Ahmad Saad Alam Italy
5 Anwesa Chaudhury Japan
6 Ariana Somandy Kazakhstan
7 Aryaman Shetty Argentina
8 Chahat Patel United Kingdom
9 Chaitanya Mane Azerbaijan
10 Dev Sahu Bahamas
11 Devansh Nitesh Satra Bangladesh
12 Devanshi Dedhia Belgium
13 Dhyey Patel Germany
14 Diya Barot France
15 Jeet Maniar India
16 Kartik Gokhale Bhutan
17 Khushi N Chaudhry Bolivia
18 Kiran Patil Brazil
19 Kisha Surana Burkina Faso
20 Medha Bhilawade Cambodia
21 Naomika Dwidesh Canada
22 Parv Ashwan Chile
23 Pranav Nishtala Colombia
24 Radha Thaware Republic of Congo
25 Rajveer Bothra Costa Rica
26 Rhea Desai Saudi Arabia
27 Ria Chheda Cote d’lovire
28 Rikin Patel Democratic Republic Of Congo
29 Riya Tiloda Democratic People’s Republic Of Korea
30 Ruhi Gupta Denmark
31 Sakina Zaheer Djibouti
32 Sangrish Saigiridhar Egypt
33 Shruti Kori Malaysia
34 Swarda  Nakil EL Salvador
35 Thanish Bhaskar Ethiopia
36 Tithi Patel Fiji
37 Vaibhavv Maheshwari Ghana
38 Veda Gupta Greece
39 Suraj Gupta Maldives
40 Tanish Chheda United States of America
41 Tanvi  Kothari Marshall Islands
42 Ajinkya Naik Mauritius
43 Soham Shah Haiti
44 Roshni Keshwani Indonesia
45 Shivam Kapoor Kenya
46 Manav Chhabra Russia
47 Anoushka Panchal Austria
48 Aryan Patadia Pakistan
49 Aayoush Badkar Mexico
50 Gauri Soneji Vietnam
51 SONAL RAMAYAN CHAUHAN United Arab Emirates
52 PARTH KEVAL MEHTA Singapore
53 PAWAN RAMAYAN CHAUHAN Switzerland
54 MANAV ANAND BALEL New Zealand
55 Johanna Ruben Spain
56 Jonathan Ruben Sri Lanka
57 Heemanshi Chavan Thailand
58 Rutik Patil Panama